KONST / Litografier / Litografi 8983206
nr 898 3206
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), signerad, onumrerad, motivet: 42x29
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:53:09
100 kr
150 kr
200 kr
Peter Dahl (f. 1934)